У Хусті дозріли райські плоди

Райські яблучка, посаджені на Майдані Незалежності в Хусті. Що навесні квітували ніжним рожевим цвітом наразі дали плоди.

Плодоносять дерева уже вдруге.  Невеликі червоні плоди приваблюють увагу перехожих, але скуштувати їх не наважується ніхто.

Дехто з містян фотографує  урожай.

Слід зазначити, що райська яблуня у всьому світі вважається однією з найкрасивіших декоративних рослин. Відома вона з доісторичних часів. Назву отримала з легкої руки ботаніків, які охрестили  її , як «парадизка» (f. paradisiaca), що в перекладі якраз і означає «райське яблуко». А згідно з однією з легенд, саме цей вид яблук скуштувала Єва в Едемському саду.

Плоди дерева їстівні, маленькі, м’якоть кислуватого або прісно-солодкого смаку. У Європі їх вживають ,щоб зняти стрес і нормалізувати нервову систему. За вмістом вітамінів і мікроелементів вони значно перевершують багато відомих сортів. Райські яблука сприяють нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту і травної системи, а також застосовуються для підвищення апетиту.

У складі райських яблук міститься хлорогенова кислота, яка допомагає виведенню з організму щавлевої кислоти і, крім того, нормалізує діяльність печінки. Райські яблука також  знижують рівень холестерину.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)