Хто на Хустщині перетворює ріки на сміттєві урни?

Проблема сміття актуальна для Хустського району далеко не перший рік. Потопають у побутових відходах ліси, галявини, поля. Несанкціоновані звалища  можна побачити на околицях чи не кожного населеного пункту.

«У Заброді береги уздовж річки Ріка вкриті твердими побутовими відходами. А все тому, що місцевим тут насправді нема куди дівати сміття і відповідної території під сміттєпереробний завод, який би вирішив ситуацію, теж нема, – інформує прес-служба Хустської РДА. – Тож через безвихідь більшість місцевих жителів все своє сміття вивозить на береги річок, яке течія в подальшому змиває. У тих же населених пунктах, де таку територію віднайти можливо, люди – проти. І нічого, що Хустщина потопає у смітті».

Тим часом згоду на будівництво переробних заводів справді не дала жодна громада району. Кожне село обрало позицію – моя хата скраю. І якщо проти будівництва міні-ГЕС краяни виступили активно і чітко показали свою громадянську позицію, то сміттєва проблема вже котрий рік поспіль нікого не хвилює. Якщо так триватиме й надалі, Карпати перетворяться на пластикові гори, а водойми – на урни для побутових відходів.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)