Яка команда освітян Хустщини виявилася найбільш спортивною?

16 вересня на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. проходила районна спартакіада працівників закладів та установ освіти. Змагання проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя. Заявку на участь подали 23 загальноосвітні школи та 1 позашкільний заклад – Станція юних туристів, всього 343 спортсмени. На урочистому відкритті були присутні сільський голова , спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту П.Мадай, голова райкому профспілки працівників освіти А.Фетько, директори  ЗНЗ.

Відповідно до положення змагання включали волейбол, теніс, легку атлетику, шахи, шашки, гирьовий спорт, дартс, кульову стрільбу та сімейні старти. Очолював суддівську колегію В.Фінюк.

Легкоатлети змагались у двох вікових категоріях: до 35 років і понад. Серед жінок до 35 років на дистанції 60 метрів кращою була легкоатлетка Олеся Форкавець з Копашнівської ЗОШ, серед жінок понад 35 років  першість здобула Оксана Химишинець, голова профспілкового комітету Липецькополянської ЗОШ. З-поміж чоловіків до 35 років на дистанції 100м переміг Євгеній Переганець з Горінчівської ЗОШ, а в старшій віковій категорії Іван Тегза з Березівської ЗОШ.

Сімейні старти включали естафету біг 100 м, кидання малого м’ячика та стрибки у довжину з місця. Першу сходинку посіла родина Подолей з Копашнева, другу – сім’я Шимон з Данилова, третю – трійко Деяків з Монастирця.

Свою майстерність з настільно тенісу вкотре підтвердила вчитель з Олександрівської ЗОШ Марія Сливка, вона була першою. Серед чоловіків кращий результат у Володимира Філіпа з Нанківської ЗОШ.

Найбільшу активність проявили керівники ЗОШ у кульовій стрільбі. Серед 24 учасників сімнадцять становили директори шкіл. Чемпіоном став Іван Гобан, директор Липецькополянської ЗОШ.

Дартс привабив велику кількість молодих учасників, проте перемогу здобув досвідчений спортсмен з Липецькополянської ЗОШ Володимир Кемінь.

Першість у підніманні гирі у ваговій категорії до 70 кг здобув Андрій Козир з Ізянської ЗОШ, у категорії до 90 кг – Іван Головка з Монастирецького НВК, у категорії понад 90 кг – Юрій Пацкан з Нанківської ЗОШ.

Найбільша активність учасників зафіксована на шахових дошках – більше ста спортсменів. Петро Прилипко з Копашнівської ЗОШ був кращим серед чоловіків у шахових та шашкових комбінаціях. Серед жінок у шахах лідер незмінний –з Ірина Гобан Л.Полянської ЗОШ, у шашках – Христина Каменчук з Копашнівської ЗОШ.

Найдовшими були волейбольні баталії. Серед 14 команд перемогу здобули вчителі Рокосівської ЗОШ, друге місце посіла команда Нижньоселищенської ЗОШ, третіми стали данилівчани.

Добру спортивну форму продемонстрували Андрій Козир, вчитель Ізянської ЗОШ, посівши три призові місця в різних видах (І, ІІ, ІІІ), Володимир Філіп з Нанківської ЗОШ (І, ІІІ),  дві срібні медалі для своєї команди здобула Світлана Микулін з Боронявської ЗОШ. Серед директорів ЗОШ призові місця повезли в свої колективи Гобан І.І. (Липецькополянська ЗОШ), Цифра Н.Д. (Велятинська ЗОШ) та Бокоч В.М. (Драгівська ЗОШ).

В загальному заліку першість знову здобула команда Копашнівської ЗОШ, срібні призери – команда Нанківської ЗОШ, бронза дісталась спортсменам Ізянської ЗОШ.  Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність всім учасникам. В переддень Дня працівника освіти хочеться побажати всім нових творчих звершень, спортивних досягнень, мирного неба та достойної оплати праці.

А.Фетько,

голова РК Профспілки

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)