АНОНС. Парадокси Закарпаття: відкриваємо асфальтові заводи – їздимо бездоріжжям

На території Закарпаття відкривають нові асфальтні заводи… Зокрема, нещодавно, у селі Рокосово, що на Хустщині, запустили підприємство, що має рекордну для області потужність – вироблятиме  160 тонн асфальту на годину.

Планується, що асфальт використовуватимуть для ремонту траси державного значення «Мукачево – Рогатин», а також для інших автодоріг області.

Крім того, у березні цього року запрацював аналогічний завод біля смт.Кольчино, що на Мукачівщині. Щодоби він виробляє 2200 тонн продукції.

Асфальтовий завод, правда, з невеликою потужністю є й на Ужгородщині.

Загалом, за інформацією прес-служби Закарпатської ОДА на Закарпатті на сьогодні працюють 11 асфальтобетонних заводів різних форм власності, які виробляють загалом 8 тисяч тонн асфальту на добу. Крім того, будуються ще три асфальтні заводи в Тячівському й Хустському районах.

Більше – у свіжому номері газети «Наш Хуст».

Цікаво, що якщо в області кількість асфальтових заводів збільшується, а якість доріг при цьому погіршується.

Більше того, наші автошляхи –  одні з найгірших в Україні. І це при тому, що через область проходять міжнародні траси і маємо чималий потік туристів із Європи та інших областей України, адже стільки державних кордонів із країнами ЄС, як Закарпаття, не має інша жодна область.

Тож куди дівається асфальт? Невже його, як ліс, підпільно вивозять за межі області чи закордон?

Чому так звані інвестори забруднюють свіже карпатське повітря подібними підприємствами, а ми повинні дихати хіміками і при цьому їздити битими шляхами, як у часи середньовіччя?

Продовження матеріалу читайте у свіжому номері газети «Наш Хуст».

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)