Свідомі хустяни сьогодні вийшли на акцію проти зведення каскадів міні-ГЕС

Зібралася громада перед адмінбудівлею райради.

Хустяни сказали своє рішуче «ні» забудовникам, які хочуть звести каскад міні-ГЕС і згубити річку Ріка, обіцяючи мешканцям сіл, у яких планують розпочати роботи робочі місця і маніпулюючи питанням екології.

Відрадно, що прийшли розділили захід і деякі депутати Хустської міської ради.

Зокрема, як влучно наголосив Роман Роман, власники загородять річку і краянам доведеться просити від них дозволу навіть на те, щоб піти на пляж.

«Шановні друзі, знайомі та всі небайдужі хустяни та мешканці сіл вверх по ріці Ріка.На долину річки Ріка насувається величезна біда.Наші законотворці прийняли закон про зелений тариф і дотування “екологічноіі” енергетики, згідно якого буде вигідно виробляти і продавати втридорога електроенергію ,зокрема і вироблену на річках за допомогою мініГесів.І всім байдуже що наша рідна Ріка живить нас чистою і живою водою, що в ній водиться і по ній мігрує червонокнижна риба.Планується цілий каскад мініГЕСів. Одну нам вже збудували в Нижньому Бистрому.Ще планується СІМ.Висота плотин буде до 10 !!! метрів. Далі воду будуть пускати в бетонні канали 9*9 метрів, протяжністю 1650 метрів. Перед плотиною утвориться штучний водоєм протяжністю до півтори кілометра.За нашими підрахунками 7 гесів з басейнами 1500 м і каналами 1650 м заберуть всю річку від Березова до Хуста.Тобто 22 км.Приємного нам купання.Дякуємо нашій владі.Якщо не хочеш щоб річку було вкрадено …долучайся до акцій протеста», – зауважив Олександр Боднар.

Друга попереджувальна акція відбудеться біля райради наступної суботи об 11.00.

Відео Івана Бігуна

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)