Хустські юні соловейки вибороли дві перемоги в Болгарії і привезли додому «Золотий Грааль»

Цими днями у місті Кітен (Болгарія) пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Золотий Грааль», у якому взяло участь понад 850 талановитих дітей з України, Білорусії, Казахстану, Болгарії та інших країн.

Своє мистецтво на заході представили й закарпатці, зокрема, індивідуальний виконавець – акордеоніст Олександр Порада та зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» управління культури молоді і спорту Хустської міської ради, керівник Оксана Липчей.

Путівку-запрошення на фестиваль «Перлинка» виграла на конкурсі «Зіркова хвиля», що проходив у грудні 2016 року у Львові, виборовши І премію і сертифікат на знижку вартості проживання під час конкурсу у Кітені.

Ансамбль виступив  у змішаній категорії у вокальному жанрі і виборов диплом лауреата ІІ ступеня. В інструментальному жанрі учень викладача Світлани Паштецької Хустської школи мистецтв міста Олександр Порада став абсолютним переможцем.

Хустяни також отримали майстер-класи від Амадора Лопеса та гітаріста Flame, відвідали туристичні міста Созополь, Приморське, храми, замок та інші туристичні родзинки Болгарії, катались на катері та засмагали на Чорному морі.

Володимир ВЛАСЮК

 mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)