Уже рік як Дока немає. У Чернівцях вшанували всіх чотирьох загиблих того дня. У Хусті – жодних заходів не проводилось

Цими днями минув рік із дня трагічної загибелі хустянина Роберта Маслея. Його життя обірвалось несподівано, але він помер Героєм,  захищаючи шахту “Бутівка” 12 червня.

«Док був дуже доброю, щирою людиною, – пригадує тітка Роберта Тетяна Іваненко. – Дуже любив Хуст і гори, шанував друзів. Життя його – шлях воїна – коротке, але яскраве і насичене подіями. Був звичайним простим хлопцем. Романтик у душі, веселий, відчайдушний і дуже безстрашний».

Прожив Док, на жаль, неповні 24 роки.

Посмертно в Івано-Франківську його  було нагороджено орденом «Лицарський Хрест Добровольця», яким вшановують патріотів України, які за покликом совісті і честі стали на захист Батьківщини в лавах добровольчих батальйонів, Збройних Сил, інших воєнізованих формувань України та волонтерів, що безпосередньо брали участь в проведенні антитерористичної операції.

Організаторами заходу виступили “Всеукраїнська Спілка Ветеранів АТО” та ГО “Обласна спілка учасників АТО”.

На жаль, у Хусті згадали про товариша лише байкери.

«11 червня вони приходили на цвинтар і були там до темряви. Організував хлопців Луїс Вайнроаух», – розповідає пані Тетяна.

На жаль, керівництво міста про роковини смерті Героя не обмовилося навіть словом. Більше того, мерія обіцяла встановити меморіальну дошку та пам’ятник Роберту Маслею. Але досі цього не було зроблено.

11 червня у Чернівцях на центральній площі вшанували всіх чортирьох Героїв, у тому числі й нашого земляка. У Хусті ж, як не прикро, жодних урочистостей не було.

Утім хустяни пам’ятають про подвиг славного земляка, адже він віддав життя за кожного з нас.

Спи спокійно, Док! Ми тебе любимо! Хай земля тобі буде пухом…

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)