Хоча врешті-решт сесію Хустської райради зібрали, вона так і не відбулася

Голова районної ради Олександр Пацкан після двомісячної перерви 2 червня нарешті зібрав сесію.

Відбулася вона після того, як один з народних обранців  запустив у соцмережі Фейсбук своєрідний флешмоб.

Але прийняти якісь важливі для Хустщини рішення слуги народу так і не змогли. На жаль, у багатьох депутатів власні амбіції набагато важливіші за інтереси виборців.

Тож під час зібрання вони не спромоглися не те, що обговорювати ключові питання, а навіть затвердити порядок роботи. Тай прийшли на засідання всього 28 депутатів із 36. Інші, певно, вирішили, що літо – час відпочинку.

Тим часом бурхливі дебати викликав «болючий» вже давно гемодіалізний центр. Цього питання у порядку денному не було зовсім, але голова райради чомусь вирішив, що його можна розглянути у робочому порядку.

Як озвучила начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району Сюзанна Жупан, оскільки відділення є філією Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака, апарат райради має намір передати площу в оренду медзакладу.

Після емоційних та амбіційних суперечок, слуги народу вже не вперше зірвали сесію.

Чомусь останнім часом подібна тенденція стала звичною для Хустського району. Та в той же час, зі слів депутатів, очільник райради у цьому році не спромігся провести ще жодну повноцінну сесію.

Але найбільш прикро, що велика частина слуг народу саме про народ думає найменше.

Із розумним виглядом і піною в роті деякі депутати відстоюють лише популістські рішення і працюють на власний імідж, а не на благо рідного краю.

Такою бездіяльністю райрада ще не займалася за жодної каденції.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)