Інспектор Фреймут підбила підсумки візиту до Хуста

olha-frejmut-hust

Інспектор Фреймут підбила підсумки візиту до Хуста

Цими днями Хуст інспектувала скандальна блондинка Ольга Фреймут. Підсумки своєї подорожі до міста над Тисою вона оприлюднила у суботу, 10 вересня, на Майдані Незалежності під час акції «Вільний мікрофон». Правда, до мікрофону ні зі скаргами, н з похвалами так із краян ніхто не й не наважився підійти. Сама ж пані Ольга розповіла, що у пошуках міського голови побувала і в нього вдома, і у весільному залі «Маленький рай». Саме там у той час відзначав одруження племінниці Володимир Кащук. Тож телеведуча мала можливість не тільки поспілкуватися з очільником міста, але й проінспектувати сам заклад. Вразили Ольгу Фреймут національні наїдки, колорит урочистої події, офіціанти.

frejmut-hust

У той же час пані Ольга перевіряла  вулиці міста, навіть Івана Франка, на якій наразі тривають ремонтні роботи. Слід зазначити, що якою б не була реакція інспекторки, у Хусті протягом останніх років у плані ремонту доріг зробилося надзвичайно багато. І якби вона бачила місто у 2000 році і зараз, порівняти, безумно, мала б що.

Між іншим, поспілкувалася Ольга Фреймут і з місцевими ромами, які від неї чомусь втікали. Зі слів пані Ольги, вони  навіть проклинали її.

Не обійшлося й без соціальних експериментів на перевірку моральних якостей краян. Отже, знімальна група протягом двох днів у центрі міста та в одному зі спальних районів залишала напризволяще велосипед та килим. На щастя, ніхто речі так і не поцупив.

Утім головною інтригою було пологове відділення, яке, до слова, перебуває не на міському, а на районному та обласному балансі. Як розповіла сама інспекторка, у лікарню було підселено львів’янку на восьмому місяці вагітності. Її й перевіряли хустські лікарі. До речі, під час свого візиту до Хуста Ольга Фреймут стала свідком народження нового життя. Утім не все в місті настільки й погано.

frejmut-hust2

Але найбільшою гордістю Хуста стала заслужений вчитель України, педагог із Хустської гімназії-інтернату Олеся Ківеждій.

Відтак освіту (як і їжу)  було оцінено двома балами, «еліта» та медицина отримали  нуль балів, а безпека – один бал.

До речі, передача про Хуст «Новий Інспектор Фреймут. Міста» вийде і ефір на каналі 1+1 у листопаді.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)