Микола Томенко відвідав Хуст і поговорив про блокування голосів під час електронного волевиявлення

krasne-pole

Микола Томенко відвідав Хуст і поговорив про блокування голосів під час електронного  волевиявлення

9 вересня Хуст відвідав керівник проекту «Сім чудес України», фіналіст том якого є місто над Тисою, Микола Томенко.

Зустріч почалася з покладання квітів до пам’ятного хреста січовим стрільцям на Класному полі. Відтак у Хустській міській раді відбулася відеопрезентація колишньої столиці Карпатської України та прес-конференція.

miska-rada

-Хочу щиро подякувати панові Миколі за те, що знайшов час завітати до Хуста, незважаючи на щільний графік. Наголошу, що місто має справді гідну минувшину, торік відзначило 925 років. У нас багато різних церков, у тому числі – старовинних. І однією з родзинок є замок. Який не зміг підкорити ніхто, крім, власне, стихії, яка його й зруйнувала, – наголосив Хустський міський голова Володимир Кащук.

park

-Ми працюємо над акцією «Сім чудес України» вже десять років. Свого часу обирали кращі палаци, фортеці, природні дива тощо.  Наразі, оскільки презентувати свої міста всі учасники проекту не встигають, ми вирішили продовжити голосування до 7 листопада, а 9 оголосимо імена переможців. Підсумки підбиватимуться наполовину – за результатами волевиявлення краян і на половину – згідно з висновками експертної ради, – розповів газеті «Наш Хуст» Микола Томенко.

kostel

До речі, у Хусті керівник проекту «Сім чудес України» побував із регіональним представником Андрієм Сербайлом. Він подарував бібліотекам міста диски та фахову літературу з відомостями про найвидатніші куточки нашої держави.

Слід зазначити, що Хуст до фіналу потрапив не випадково, зі слів Миколи Томенка, від кожної області обирали тільки одне місто. А як населений пункт надзвичайно колоритний і багатий на героїчні сторінки минулого, як одна з колишніх столиць України, Хуст може зацікавити туристів. До речі,  заявку на участь у конкурсі подав керівник агентства регіонального розвитку» Хуст-Європа-Центр» Юрій Потрогош.

Між іншим, на запитання, чому блокуються і відкручуються назад голоси хустян, Микола Томенко повідомив, що він залучив до співпраці міжнародну комп’ютерну компанію і такі речі на загальну динаміку волевиявлення не впливають. Утім закарпатці вже другий місяць листуються з адміністрацією порталу і багатьом все одно не вдається віддати голоси за Хуст.

tserkva

Відтак пан Микола разом з керівництвом Хуста побував у оновленому парку відпочинку, у СШ №1 імені Августина Волошина, оглянув Чеський квартал, Майдан Незалежності, культові споруди, зокрема старовинний Єлизаветинський костел, костел святої Анни, синагогу та інші храми і загалом відвідинами колишньої столиці Карпатської України Микола залишився задоволеним.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)