Суд повернув у власність держави земельні ділянки загальною площею 43 га

zemelni-dilyanky

Суд повернув у власність держави земельні ділянки загальною площею 43 га

Господарський суд Закарпатської області погодився з доводами Хустської місцевої прокуратури та повністю задоволив два позови в інтересах держави до фермерського господарства та ГУ Держземагенства в Закарпатській області про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок та повернення земельних ділянок державі.

Як повідомив керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун, підставою для звернення до суду слугувало те, що процес передачі земельних ділянок відбувся без затвердження технічної документації з оцінки земель, що є грубим порушенням Податкового кодексу України та Закону України «Про оцінку земель», якими передбачено, що для визначення розміру орендної плати за землю державної та комунальної власності обов’язково проводиться та використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Наразі, за принципової позиції Хустської місцевої прокуратури рішення суду виконано та повернуто державі земельні ділянки загальною площею 43 га, нормативною грошовою оцінкою 436 тис. грн., повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)