У п’ятницю в Хусті побуває Микола Томенко

2

У п’ятницю в Хусті побуває Микола Томенко

У рамках презентаційного туру містами, які є учасниками голосування проекту «Сім чудес України», у п’ятницю, 9 вересня, у Хусті побуває ініціатор та організатор загальнонаціональної акції Микола Томенко. Разом з ним місто над Тисою відвідають  експерти та журналісти.

Про це газеті «Наш Хуст» повідомила прес-служба Хустської міської ради.

Гості побувають у найцікавіших місцях та відвідають архітектурні пам’ятки міста над Тисою, а саме: Хустський Замок, архітектурний комплекс «Чеське містечко», спеціалізовану школу №1 ім. Августина Волошина, єврейську синагогу, реформатську церкву, греко-католицький та православний собори, римо-католицьку церкву св.Анни та ін.

Слід зазначити, що у зв’язку з тим, що не всі міста встигли провести презентації, Інтернет-голосування триватиме не до 25 вересня, а до 7 листопада, а кінцевий вердикт журі винесе не 27 вересня, а 9 листопада. Наразі Хуст є лідером голосування, проте останнім часом проголосувати хустянам надзвичайно важко, голоси не завжди враховуються і нерідко лічильник відкручується назад. Хочеться вірити, що незручності є тимчасовими і колишня столиця Карпатської України таки стане одним із семи чудес.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)