«Дорожніх оленів» на вулицях Хуста стане менше?

1

«Дорожніх оленів» на вулицях Хуста стане менше?

Газета «Наш Хуст» взяла участь у спільному рейді з працівниками патрульної поліції

У рамках місячника безпеки дорожнього руху 2 вересня в Хусті пройшов рейд із виявлення порушень ПДР.

2

Слід зазначити, що під час патрулювання більшість власників транспортних засобів або їздили згідно з правилами, або порушивши їх, ховалися від правоохоронців. Так, один із водіїв залишив автівку прямо біля кафе «Варош», але поки там були працівники поліції, він так і не показався. Аналогічно біля СШ №6 хтось залишив автомобіль у забороненому місці, прямо перед в’їздом до навчального закладу, створивши перепону для службового транспорту. Утім від відповідальності господар-порушник так само заховався.

Загалом зі слів начальника сектору превенції Хустського відділу поліції Василя Щадея, протягом року на території області було зареєстровано 1480 дорожньо-транспортних пригод (а за відповідний період періодом минулого року – 1272, тобто на 16,4% менше). На Хустщині ж цьогоріч зареєстровано 140 ДТП (54 – торік).

8

-За результатами профілактичних відпрацювань, спрямованих на виявлення та попередження порушень правил дорожнього руху нами складено 2 протоколи, за порушення правил користування транспортним засобом, ременями безпеки – 9, за керування у стані алкогольного сп’яніння – 5 , за порушення, що спричинили пошкодження транспортних засобів – 9, за керування без документів – 10 і найбільше – 20 – за порушення вимог дорожніх знаків, – наголосив пан Василь.

Крім того, як зауважив поліціант, протягом серпня співробітниками Хустського ВП виявлено та притягнуто до відповідальності 40 осіб і 16 адмінсправ направлено до суду для прийняття рішення.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)