У Хусті 1 вересня панувала «осіння меланхолія»

1

У Хусті 1 вересня панувала «осіння меланхолія»

Майже 60 полотен двох десятків митців представлено на широкий загал у галереї народного творчого об’єднання художників і народних умільців «Митець Верховини». У перший день осені там відкрилася планова виставка учасників творчої спільноти.

Вітали присутніх на зібранні член Національної спілки художників України Ласло Гайду, різьбяр Павло Кляп, керівник галереї «Обрій» Йосип Блецка та майстер пензля з Виноградова В’ячеслав Попович.

-Наразі пленери стають для митців розкішшю. Меценати самі обирають, кого саме запрошувати, а участь у подібних заходах є недешевою. Тому ми радіємо кожній можливості помалювати на лоні природи і кожному шансу поспілкуватися у колі однодумців, – розповів газеті «Наш Хуст» голова об’єднання «Митець Верховини» Валерій Дьордяк. – Тим не менше, приємно, що крім живописних робіт наші автори презентували і графіку, і навіть ткацькі вироби. До речі, серед членів об’єднання не тільки хустські художники, але й із інших, сусідніх районів, загалом – більше шести десятків осіб.

2

До речі, пан Валерій вручив посвідчення новій учасниці творчої спільноти Марії Морозовій із Липчі.

8

Слід зазначити, що вернісаж присвячено темі осені, адже саме в пору зів’ялого листя художники працюють найбільш натхненно. А діятиме виставка протягом цілого вересня. Між іншим, цієї осені на митців чекає ще одна приємна подія – участь у роботі міжнародного пленеру “Хуст-арт”, який проходитиме в місті над Тисою у жовтні.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)