1 вересня в Хусті за парти сіли більше 450 першокласників

2

1 вересня в Хусті за парти сіли більше 450 першокласників

Початок нового навчального року стартував. У школах відбулися урочисті лінійки, пройшли перші уроки.

Цьогоріч за парти вперше сіли 457 першокласників, а загалом урочисту подію розділили 4400 школярів міста над Тисою.

З нагоди свята учнів та вчителів вітали керівники навчальних закладів, очільники міста. Перший дзвоник виявився справді патріотичним у багатьох навчальних закладах, чимало учнів одягнули у цей день вишиванки, а дівчата прикрасили волосся віночками та квітами.

3

У Хустській СШ №6 свято першовересня прийшли розділити Хустський міський голова Володимир Кащук, депутат Верховної Ради України Валерій Лунченко, керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош та інші почесні гості.

Лінійка з нагоди свята видалася справді видовищною та колоритною і нагадувала не звичайну шкільну подію, а видовищне свято талантів. Та то й не дивно, адже школа особлива – для творчо обдарованих вихованців.

-Діти навіть під час канікул не відпочивали, а підкорювали мистецтвом країни Європи, брали участь у різних конкурсах та фестивалях. Свідченням цьому є гран-прі  дитячого зразкового ансамблю «Хустяночка» під керівництвом Ірини Гнепи у Болгарії та успіх інших учнів. Тож у навчальному році прагнутимемо ці перемоги примножити і здолати ще не один мистецький Олімп, – розповіла газеті «Наш Хуст» директор школи Інесса Чернянчук.

4

-Я радий передати вітання зі святом знань великій шкільній родині від  Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. І не тільки слова, але й подарунок, який незабаром з’явиться у школі, а саме – новий сучасний комп’ютерний клас, – зазначив парламентарій Валерій Лунченко.

Слід зазначити, що ексклюзивною окрасою свята став танцювальний флешмоб від одинадцятикласників та патріотичний велопробіг із прапорами від школярів середньої ланки. Крім того, випускники разом із першокласниками виплели символічний вінок єдності України, а відтак – запустили в небо повітряні кульки.

До речі, 1 вересня у Хусті відбулося також відкриття оновленої Кіреської ЗОШ І ст.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)