На педагогічній конференції освітян Хустщини піднімалися актуальні питання шкільних округів та автобусів

1

На педагогічній конференції освітян Хустщини піднімалися актуальні питання шкільних округів та автобусів

Районне зібрання педагогів пройшло у сесійній залі Хустської райради. У його роботі взяли участь голова Хустської РДА Назарій Павлій та перший заступник голови районної ради Іван Рогач. Із доповіддю про стан справ у галузі, проблеми та здобутки виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту  Хустської РДА Павло Русин.

Присутні говорили про новації у шкільній сфері, нові методи роботи з дітьми. Про це, зокрема, розповіла  завідувачка Хустським РМК Оксана Пригара.

Під час конференції піднялося й актуальне питання про створення Горінчівського освітнього округу. Чи доцільним є подібний крок – вирішуватимуть депутати, які й повинні прийняти важливе рішення, утім думки самих краян (як вчителів, так і батьків) дуже розходяться. Та й перед тим, як документувати освітній округ, потрібно спочатку створити об’єднану територіальну громаду.

2

 Не оминулося під час зібрання і питання придбання шкільних автобусів, оскільки воно набуло широкого розголосу і під час минулої сесії райради депутати проголосували за те, аби розподілити освітню субвенцію у сумі 2 млн 400 тисяч гривень, а із місцевого бюджету 1 млн 300 тисяч гривень не виділяти. Між іншим, Антимонопольний комітет (АМКУ) призупинив закупівлю шкільних автобусів у ряді областей України, оскільки тендери проходять із порушеннями, утім хочеться вірити, що школярі Хустщини усе ж матимуть не тільки достатню кількість транспорту для підвезення, але й усе необхідне для засвоєння програмного матеріалу та активного відпочинку.

Також освітяни говорили про підсумки роботи у минулому навчальному році та обговорили кандидатури на нагородження обласною премією імені Августина Волошина.

mediakhust.net

 

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)