Хустські учні й надалі вчитимуться з восьмої ранку, осінніх канікул не буде

3

Хустські учні й надалі вчитимуться з восьмої ранку, осінніх канікул не буде

30 серпня відбулася педагогічна конференція освітян міста, на якій розглядалися перспективи розвитку галузі та плани роботи на наступний навчальний рік.

Зібрання міської шкільної родини пройшло у ЗОШ І-ІІІ ст.№5. До речі, цьогоріч на реконструкцію цієї «альма-матер» із міського бюджету було виділено чималі кошти.

Тож із доповіддю про стан справ у освітній галузі виступив начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради Василь Мочарник. Він звернув увагу присутніх на питанні літнього оздоровлення учнів (Хуст посів друге місце в області за кількістю дітей, які побували на відпочинку в таборах), позашкільної та дошкільної освіти, а також новацій, які чекають на вчителів та учнів у цьому навчальному році.

4

Цікаво і емоційно про реформування освіти на прикладах смартфонів та технічних засобів сучасних учнів розповіла заслужений вчитель України Олеся Ківеждій, а про рік англійської мови в навчальних закладах – педагог із СШ №3 – Наталія Баняс. Крім того, із аналізом  результатів ЗНО ознайомила присутніх завідувачка міським методкабінетом Світлана Луканець.

У роботі зібрання взяли участь і перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько та керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош та голова МК профспілки  працівників освіти Володимир Квик. Вони привітали педагогів міста з початком навчального року.

Одним із найбільш хвилюючих питань було те, о якій годині з 1 вересня розпочинатимуться заняття в школах.

-Наразі зміни не передбачаються, однак питання моніториться і те, що у перспективі можливі зміни у режимі роботи шкіл – не виключено, – розповів газеті «Наш Хуст» Василь Мочарник.

Крім того, зі слів пана Василя, попередньо очікується, що осінніх канікул не буде, після першого семестру (взимку) діти відпочиватимуть три тижні, весною ж – тиждень.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)