До Хуста з концертом завітав Остап Шутко з сином Назаром

4

До Хуста з концертом завітав Остап Шутко з сином Назаром

28 серпня відомий скрипаль Остап Шутко завітав до рідного міста разом із Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс” під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Василя Крячка.

3

Захід відбувся у рамках турне західною Україною «Схід і Захід разом» з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. І відрадно, що гастролі музикант розпочав саме із Хуста. Попереду в нього виступи в Ужгороді і Мукачеві.

1

Цікаво, що разом з артистом до міста над Тисою завітав і його 11-річни й син Назар, який виконав «Чардаш» Альберто Турчі.

2

-У нас виникла ідея зробити турне Закарпаттям. Я виступаю із професійним колективом, який виконує різні композиції. Наразі ми підібрали репертуар, який може зацікавити не тільки професійних музикантів. Це – твори Страуса, Вівальді, Мендельсона. Сам я на хустській сцені вдруге, а син та камерний оркестр – вперше. До речі, Назар навчається у Львові у спеціалізованій музичній школі, майже така ж є і в Хусті. А загалом уся моя сім’я творча, дружина грає на віолончелі, – розповів газеті «Наш Хуст» Остап Шутко.

6

А вітав гостей начальник управління культури, молоді і спорту Хустського міськвиконкому Володимир Власюк.

5

На закінчення концерту Остап Шутко порадував краян віртуозною грою і подякував хустянам за теплий прийом та пообіцяв ще не раз приїхати з музичною програмою на свою малу батьківщину.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)