На засіданні громадської ради в Хусті говорили про правопорушення та гемодіаліз ний центр

6

На засіданні громадської ради в Хусті говорили про правопорушення та гемодіаліз ний центр

26 серпня відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хустської міської ради. Провели зібрання керуючий справами Хустської міської ради Василь Сабадош, голова громадської ради Оксана Ряска та голова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» Олександр Сливка.

На зібранні йшлося про боротьбу з корупцією та хабарництвом, незаконний збір гравію в руслі Тиси, акти вандалізму в місті, стихійну торгівлю та пошкодження комунального майна. На запитання присутніх відповідали начальник кримінальної поліції Денис Вавричин та представник прокуратури Юрій Драгула.

3

Слід зазначити, що зі слів учасників засідання, у місті над Тисою останнім часом почастішали акти вандалізму. Зокрема, на це звернули увагу Іван Куделя, Валерій Янюк та Мирослав Калинич. Однак, на жаль, ці злочини досі не розкриті.

5

4

Не обминули увагою члени громадської ради і церковних крадіїв. Як виявилося, у Хусті протягом останніх кількох місяців було скоєно шість пограбувань культових споруд. Із них п’ять випадків розкрито, один (у міжконфесійному храмі Віри, Надії, Любові та Софії, що на території рай лікарні) – ні.

Говорили присутні про і злободенне питання  торгівлі на вулицях Карпатської України та Рєпіна. Навіть прийняли резолюцію про те, аби відрядити делегатів до Мукачева з метою адаптації позитивного досвіду у боротьбі зі «стихійниками» до умов Хуста.

Крім того, активісти торкнулись і питання паркінгів, зокрема, поповнення за рахунок стоянок міської казни додатковими надходженнями.

-Паркомісця спочатку потрібно облаштувати. Як не прикро, та крім середмістя, у нас їх ніде немає. Два паркомати плануємо встановити на вулицях Корятовича та Карпатської Січі (неподалік Ощадбанку). Це передбачено на 2017 рік, – розповів газеті «Наш Хуст» Василь Сабадош. – У цьому році за рахунок місцевих коштів зробити цього не можемо.

7

Утім активісти зауважили, що подібні методи можуть бути не зовсім ефективними.

-90 відсотків водіїв справді не вміють користуватися паркоматом, Та й система покарань, якщо говорити відверто, не є досконалою, а правоохоронці за кожним порушником бігати не будуть, – підкреслив пан Василь.

Тож присутні рекомендували міськвиконкому створити муніципальну поліцію, яка й повинна працювати над виявленням та розкриттям адміністративних порушень.

Не обминули увагою члени громадської ради і проблему гемодіалізного центру. Про неї розповів присутнім Федір Буришин. Тому учасники зібрання вирішили написати звернення до районної ради (адже саме на балансі району знаходиться як стоматполіклініка, так і районна лікарня) з проханням підтримати недужих краян, які змушені їздити на медичні процедури аж до Тячева, при цьому акцент робився на тому, що відділення має знаходитися у приміщенні районної лікарні.

Представник від молоді Андрій Штефуца підняв питання встановлення на території парку відпочинку майданчика для занять спортом. Керуючий справами міськвиконкому пообіцяв допомогти його вирішити.

Загалом зібрання пройшло жваво і активісти обговорили найбільш актуальні питання життєдіяльності міста.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)