День Незалежності в Хусті: «Дикі серцем», президентські медалі та файєр-шоу

1

День Незалежності в Хусті: «Дикі серцем», президентські медалі та файєр-шоу

Урочистості з нагоди головного державного свята у місті над Тисою пройшли насичено і цікаво. 24 серпня на Майдані Незалежності пройшла видовищна розважальна програма, ведучими якої виступили актори Ярік Русанюк та Славко Кошан.

2

Слід зазначити, що під час урочистої частини з нагоди 25-ї річниці Незалежності України ювілейними медалями від Президента України було нагороджено трьох мешканців міста: Василя Мондича, Миколу Дроня та Василя Кузьму. Вручили почесні  нагороди голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан. Сам же пан Володимир також отримав грамоту від керманича держави. Крім того, за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади було вшановано громадських активістів, освітян, правоохоронців.

4

А музичними виступами радували краян виступили гурти «Зелений барвінок» із Міжгір’я, «Таймер» із Хуста, а також Олена Семенкова і Віктор Казанцев.

3

Відтак перед присутніми виступив одіозний гурт зі Львова «Дикі серцем». Концертна програма складалася як зі старих відомих хітів, так і з зовсім нових пісень: «Вона твоя», «Без зайвих слів», «Розправляємо крила», «Урок сторіч», «Ти моя історія» та інших.

5

6

Закінчилося свято вогняним шоу від колективу «Fire Village» із Нижнього  Селища.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)