У Хусті представники політичних партій та громадських організацій говорили про державотворення

1

У Хусті представники політичних партій та громадських організацій говорили про державотворення

23 серпня у Хустській міській бібліотеці відбувся круглий стіл між представниками політичних партій та громадських організації на тему: «25 років Незалежності України. Мої погляди і враження».

Дискутували присутні про становлення України, нелегкі реалії сьогодення, перспективи на майбутнє, наводили приклади вдалих реформ у інших державах, згадували власний гіркий досвід.

Модератором зустрічі виступила директор центральної міської бібліотеки Вікторія Курденко.

2

-Наша країна пройшла тернистий і нелегкий шлях до волі. Усім нам випало на долю пережити не один іспит на мужність і витримку. У тому числі – випробування майданами, економічними реформами, війною. До речі, колектив нашої установи займався волонтерством і доставляв воїнам на передову речі, харчі, обмундирування та все необхідне, – розповіла газеті «Наш Хуст» пані Вікторія.

Відтак відбулися безпосередньо дебати, які розпочалися з виступу представника УНП Михайла Джанди. Від Єдиного центру позицію висловив Володимир Молнар, а від Опозиційного блоку – Роман Збоян. Представники інших партій на зустріч не з’явилися. Від громадських організацій думками з присутніми поділився представник творчої платформи «Омут» Володимир Гримут, а від літературно-мистецького обєднання «Чиста криниця» – Василь Білич.

3

Загалом зустріч пройшла цікаво, хоч і доволі напружено.

4

На її завершення начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк нагородив колектив центральної міської бібліотеки подякою міської ради.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)