Наймолодшому учаснику велопробігу в Хусті нещодавно виповнилося всього два роки

1

Наймолодшому учаснику велопробігу в Хусті нещодавно виповнилося всього два роки

23 серпня з нагоди Дня державного прапора в Хусті пройшов традиційний велопробіг. У цьому році його учасниками стали більше трьох сотень краян. Цікаво, що якщо раніше до подібних акцій більш активно долучалися літні хустяни, навіть такі, кому за 70, то цього разу підкорювали швидкість на «залізних конях» переважно молоді 20-30 річні. Також патріотичний захід із радістю розділили діти. Між іншим, стільки малечі ще не долучалося до пробігу жодного разу.

2

-Я тут вперше, – каже газеті «Наш Хуст» 2-річний Максим Газимагодов. – Прийшов з  мамою. Мені подобається їздити на велосипеді.

До речі, дехто з малечі є учасником подібної акції систематично, як 11-річна Даря Брояловська.

4

-Я їздила і в минулому році. А зараз привела з собою подругу Альону Любак. Вона – моя однокласниця. Також із нами ще двоє хлопців із нашої школи Влад і Роман. Нам дуже подобаються подібні заходи, приваблює швидка їзда та спілкування з однодумцями, – розповідає дівчина.

Не вперше на заході побував і шестирічний Даніїл Величко. Інструктаж із ним проводив батько Дмитро. Тож хлопчик впевнено торував кілометри поруч із ним. Колону, до слова, супроводжували й автомобілі патрульної поліції.

5

Самі ж організатори до пробігу підготувалися завчасно.

6

-Ми обрали маршрут невисокої складності, аби з ним легко впоралися всі. Його протяжність – 10 кілометрів. Ми їздили містом та його околицями. Фінішували менш ніж за годину, – зауважив представник ГО «Велооб’єднання» Михайло Ференц. – Приємно, що патріотична атрибутика і спортивні заходи, які пропагують здоровий спосіб життя та активний відпочинок настільки згуртували краян.

3

Між іншим, до пробігу хустяни справді долучалися як сім’ями, так і колективами цілих підприємств, зокрема, дружній персонал ТОВ «Хустфарм» уже давно вважається постійним учасником велосипедних заходів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)