Державний прапор над Хустом майоріє на висоті 170 метрів

1

Державний прапор над Хустом майоріє на висоті 170 метрів

Головний стяг України, день народження якого святкується 23 серпня, хустяни відзначили урочистостями, які пройшли біля краєзнавчого музею. З нагоди свята присутніх на зібранні привітав секретар міської ради Володимир Ерфан.

2

-Шлях України до незалежності був нелегким, у тому числі для мешканців Закартаття. Ми сьогодні з особливим трепетом згадуємо подвиг молодих січових стрільців, які віддали життя за волю народу, учасників АТО, які загинули за територіальну цілісність держави. До речі, балкон, на який зараз можна вийти з кабінету управління культури, молоді і спорту, колись дуже любив президент Карпатської України Августин Волошин. Однак славний він не тільки цим. Саме на ньому,  у 1991 році, було встановлено перший у нашій державі синьо-жовтий прапор, а під час Євромайдану – прапор Євросоюзу. До речі, Хуст – перше в країні місто, над міською радою якого було встановлено знамено ЄС. Крім того, навіть парковий фонтан нашого міста оздоблює стяг Євросоюзу та герб Хуста. Ми гордимося тим, що причетні до історії державотворення! – розповів газеті «Наш Хуст» пан Володимир.

3

4

Ліричні вірші про Україну дарували учасникам дійства вихованці театрального відділення Хустської школи мистецтв (керівник Наталія Гержик), а юні танцюристи із клубу спортивного і бального танцю «Еліт» (керівник Владислава Костак) здивували велелюдний загал неординарним хореографічним флештомоб.

5

Слід зазначити, що напередодні свята у місті на усіх державних установах, закладах освіти було замінено прапори, а головний новий державний стяг майоріє над містом на Замковій горі на висоті більше, ніж 170 метрів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)