У Хусті надаватимуть безоплатну правову допомогу

nw_fotolia_e640cbd688f1f71266b6e305e4d5e690-1-420x280

У Хусті надаватимуть безоплатну правову допомогу

23 серпня з 12:00 до 18:00 за адресою вул.  Міська, 6, в місті Хуст  відбудеться виїзне засідання Української Гельсінської спілки з прав людини та радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО в Закарпатській області Геннадія Степанова. У рамках «Днів громадської культури» відвідувачі матимуть змогу отримати безоплатну консультацію від радника міністра, юристів та ознайомитись із діяльністю громадської приймальні  УГСПЛ.

Реєстрація за телефоном 066 585 14 75 обов’язкова.

У рамках програми УГСПЛ  діє центр стратегічних справ. Якщо проблема набуває системності (за кількістю справ), то таку справу можуть порушувати не лише на локальному рівні, але й на рівні національному. У випадку, якщо всі національні важелі впливу вичерпані, справа  потрапляє на розгляд до Європейського суду з прав людини.

Ще одним з напрямків роботи приймальні є документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні проведення антитерористичної операції. Одне з питань, яке піднімається УГСПЛ — окупація АР Крим (порушення норм міжнародного гуманітарного права).

Нагадуємо про напрямки роботи громадської приймальні:

  • безкоштовна правова допомога (консультації, складання документів тощо)
  • надання консультації чи інформації;
  • судовий захист (у т. ч. в Європейському суді з прав людини)
  • документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні АТО (внутрішньо переміщені особи, військові, полоненні, поранені).

Звернутися до громадської приймальні можна  зателефонувавши за телефоном  066 585 14 75.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)