Через погані дороги до Забріді не хочуть їхати перевізники

2

Через погані дороги до Забріді не хочуть їхати перевізники

Через віддаленість населеного пункту та погані дороги у Забрідь, що на Хустщині, не хочуть їздити перевізники. Водії запевняють, що їм це не вигідно, адже ремонтувати автівки доводиться власним коштом. Селяни же скаржаться на те, що не мають чим добратися до Хуста.

-У нас у селі є й садочок, і школа, і амбулаторія, і низка інших установ, де працюють не тільки місцеві, а багато хто з нас трудиться у райцентрі. А з рейсовими автобусами  – повний колапс, – каже газеті «Наш Хуст» пані Марія.

Транспортні незручності змусили населення звернутися до керівництва району із закликом допомогти вирішити проблему.

-Мене постійно  просять краяни навести порядок із рухом марштурних автобусів у селах Залом і Кошелево. Неодноразово доводилося  мати розмову і з водіями, і з представником керівництва фірми, що займається транспортними перевезеннями пасажирів за цим маршрутом. Крім того, на сесії Кошелівської сільської ради це питання також обговорювалося, навіть народні обранці прийняли відповідне рішення про врегулювання руху автобусів, але воно ігнорується, – зазначив Мирон Шкарамбота. – Маршрутки повинні перевозити краян, починаючи від 7 до 19 години, графіки ж не дотримуються. Тому я надіслав депутатський запит на адресу районної ради запит. І відрадно, що колеги його підтримали.

Однак чи зміниться ситуація на краще найближчим часом – невідомо, адже їздити в умовах бездоріжжя для водіїв – справа доволі ризикована, а ремонти автошляхів потребують чималих коштів, яких у бюджеті катастрофічно бракує.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)