Програма святкування 25-ї річниці Незалежності України

4

Програма святкування
25-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

17 серпня (середа) о 16.00год. в Хустській міській картинній галереї (вул. Пирогова,1) відбудеться відкриття персональної виставки живопису Сергія Галая «Гра фарб».

17-31 серпня у Хустській центральній міській бібліотеці (вул. Рєпіна, 3) до 25-ї річниці Незалежності України розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Держава, як основа національної тотожності».

17-31 серпня в Хустському краєзнавчому музеї (вул. Пирогова, 1) працюватимуть всі експозиційні зали.

19 серпня (п’ятниця) о 12.00 год. в Хустському районному будинку культури відбудеться святковий шаховий турнір.

20 серпня (субота) спортивні змагання:
10.00год. на стадіоні «Карпати» (вул.Борканюка, 15) проходитимуть дитячі спортивні змагання з футболу, вільної боротьби;

10.00год. на спортмайданчику на «ХусТекс ЛТД» (вул. Мала, 3) відбудеться турнір з пляжного гандболу серед юнаків і дівчат.

21 серпня (неділя)
7.00-14.00год. У всіх храмах і церквах міста відбудеться Молитва за місто, за Україну, за борців за незалежність України;

12.00 год. в Хустському районному будинку культури відбудеться святковий шашковий турнір;

15.30год. на стадіоні «Карпати» м. Хуст відбудеться календарна гра Чемпіонату Закарпатської області з футболу 2016 року між командами ФК «Оболонь» м.Хуст» – ФК «Спартакус» м.Ужгород. Початок: о 15.30год. – юнаки, 17.00год. – дорослі.

23 серпня (вівторок) – День Державного Прапора України
9.00год. на майданчику перед Хустським краєзнавчим музеєм відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України;

10.00год. – покладання корзин квітів і вінків до пам’ятників і пам’ятних знаків, встановлених видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України: Карпатським Січовикам на Замковій горі, Тарасу Шевченку, до Монумента Слави, на «Красне поле»;

15.00год. у Хустській центральній міській бібліотеці (вул. Рєпіна, 3) до 25-ї річниці Незалежності України відбудеться круглий стіл «25 років Незалежності України. Мої погляди і враження».

18.00год. – велопробіг центральними вулицями міста з державними прапорами України (старт від сцени на Майдані Незалежності, фініш на Майдані Незалежності).

24 серпня (середа) – День незалежності України
10.00-17.00год. Хустський краєзнавчий музей (вул. Пирогова, 1) – День відкритих дверей у краєзнавчому музеї з безкоштовним відвіданням експозиційних залів;

18.00год. Майдан Незалежності, центральна сцена: святкова концертна програма з нагоди відзначення 25-річчя Незалежності України за участі популярних українських молодіжних гуртів та гурту «Дикі серцем».

28 серпня (неділя) – Майдан Незалежності, центральна сцена:
20.00год. Святкова концертна програма «Схід і Захід разом» з нагоди відзначення 25-річчя Незалежності України за участі відомого у світі скрипаля з Хуста Остапа Шутко та муніципального камерного оркестру з м.Маріуполя.

Оргкомітет Хустської міської ради

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)