У Хустському відділі поліції розповіли про кумедні виклики та порушення ПДР

2

У Хустському відділі поліції розповіли про кумедні виклики та порушення ПДР

Під час брифінгу з представниками ЗМІ, який відбувся у середу, 18 серпня, майор поліції Василь Гомечко розповів про місячник безпеки дорожнього руху. Утім журналістів більше цікавили реальні факти автопригод і дієві методи боротьби з правопорушниками, зокрема, з «дорожніми оленями», з якими найактивніше бореться саме громадськість.

-Починаючи від 8 серпня нами було виявлено 23 випадки порушень ПДР, у результаті яких одна ДТП – зі смертельним наслідком. Щодо неправильного паркування, то за подібне правопорушення  покарано 9 водіїв, а також 4 – з числа тих, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Наразі у нас працюють три групи швидкого реагування, які виїжджають на всі виклики. Отже, якщо хтось став свідком злочину чи дорожньо-транспортної пригоди, просимо негайно телефонувати за номером 102, – розповів газеті «Наш Хуст» пан Василь. – Це ж стосується і пішоходів, які переходять дорогу у невстановлених місцях, велосипедистів, які рухаються автошляхами напідпитку. Щоправда, з подібними заявами до нас ніхто не звертається. До речі, у рамках місячника плануємо незабаром провести спільний рейд із громадськими активістами.

Також під час зустрічі присутні цікавилися покараннями за порушення правил благоустрою – купання у фонтанах, затоптування зелених насаджень, пошкодження урн та лавиць, на що поліціант відповів, що факти «комунальних» злочинів справді є і розкривати їх багато в чому допомагає встановлений мерією у середмісті відеонагляд.

-З повідомленнями про подібні неправомірні дії просимо краян звертатися до поліції, – зазначив пан Василь. – Також, між іншим, просимо міську раду встановити камери при виїздах із Хуста

Цікавилися журналісти і повідомленнями кумедного характеру, які надходять до відділу поліції.

-У середньому за добу маємо 30-35 викликів. Справді, інколи поступають доволі курйозні дзвінки. Скажімо, зателефонувала бабуся, що її онук протягом трьох годин не повернувся додому, а йому, між іншим, 30 років. Був виклик і від молодого чоловіка про те, що кохана відмовила йому у любощах, або, приміром, від хустянина впала діжка з велосипеда і він просив допомогти її підняти, або у магазині покупці не поділили між собою здачу – 10 гривень. Однак більшість дзвінків справді про злочини кримінального чи адміністративного характеру, – наголосив майор. – Багато є також земельних спорів, конфліктів із сусідами. Проте навіть якщо проблема не входить до нашої компетенції, ведемо з краянами роз’яснювальну роботу. Для цього наразі в Ужгороді діє callцентр, який дозволяє нам максимально швидко реагувати на повідомлення.

Загалом зустріч пройшла доволі жваво, хоча відповіді на деякі питання важко назвати вичерпними. Утім є сподівання, що під час спільного рейду поліціантів із громадськістю буде виявлено чимало порушень, у тому числі – на дорогах Хуста.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)