У Хусті вже місяць горить своє «Грибовицьке сміттзвалище»

3

У Хусті вже місяць горить своє «Грибовицьке сміттзвалище»

Водоканал труїть хустян димом від спалення фекалій

Вже більше місяця в місті над Тисою горить територія аеротенків на місцевому Водоканалі. Працівники фірми підпалили висохлі фекалії, аби не прибирати їх.

Обурені мешканці вулиці Маркуша, на якій квартиритує Водоканал звернулися до газети  «Наш Хуст» із проханням допомогти вплинути на ситуацію, оскільки сморід, не дає містянам дихати, а вечорами дим просто ріже очі і в дітей викликає хронічний кашель. Слід зазначити, що отрута, яка виділяється при спалюванні відходів є надзвичайно шкідливою для здоров’я і може викликати навіть рак легенів.

2

Отже з проханням загасити пожежу ми звернулися до начальника Водоканалу. Утім Ігор Любий зазначив, що йому нічого не відомо (хоча хтось із персоналу без відома керівника не підпалював би речовину, яку не можна загасити водою і яка за консистенцією нагадує торф’яні болота), але обіцяв розібратися. Проте відтоді минуло кілька днів, а жодних заходів не вжито не було, фекалії горять досі.

3

Можливо, звернення краян до правоохоронців, керівництва міста та до природоохоронних служб нарешті допоможе вирішити ситуацію?

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)