Розпочався ремонт Чеського містечка

2

Розпочався ремонт Чеського містечка

Один із найбільш аварійних будинків у славнозвісному Масариковому кварталі міста над Тисою нарешті відроджується. Цими днями розпочалися роботи з перекриття покрівлі.

-Реконструкція будинку на вулиці Карпатської України планувалася давно, однак довго не вдавалося знайти для цього кошти. Зараз же з’явився реальний шанс дати Чеському містечку «друге дихання». Нещодавно ми відкоригували проектно-кошторисну документацію і наразі ведуться роботи, які плануємо завершити до осені, – каже газеті «Наш Хуст» перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько.

Слід зазначити, що реконструкція покрівлі будинку проводиться у рамках ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», згідно з яким 330 тис суми оплачує ООН, 960 тис – Хустська міська рада і 67,7 тис фінансується за рахунок ОСББ. Загальна ж вартість робіт складає 1 млн 357 тис грн.

-Здороджчує проект те, що для покрівельного матеріалу потрібно використовувати черепицю, схожу на ту, яким було перекрито дах будівельниками на початку. Тобто, ми обрали словацький матеріал хорошої якості, – наголошує пан Іван. – Утім, переконаний, старання того варті, адже архітектурний ансамбль кварталу буде збережено.

До речі, у перспективі в Хусті планується привести до ошатного вигляду фасади всіх історичних будівель періоду 30-х років минулого сторіччя.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)