Читайте у свіжому номері газети «Наш Хуст»

HUST31

Читайте у свіжому номері газети «Наш Хуст»

Як баба Анця гриби продавала

Баба Анця – заядла грибарка, добре знається на дарах лісу. Уміє вона знаходити гриби і восени, і весною, і влітку, навіть взимку… правда, у коморі.

Бути чи не бути… гемодіалізному центру в Хусті

Кажуть, що на диво чекають сім років. Тож невже саме стільки доведеться чекати мешканцям Хустщини, хворим на ниркову недостатність на те, аби відділення гемодіалізу врешті-решт у Хусті запрацювало.

Іван Попович побував у Хусті

Цими днями до міста над Тисою завітав народний артист України Іван Попович. Поїздка була робочою, однак… без музики не обійшлося.

Купання «червоного коня»… фонтани набувають усе більшої популярності

Те, що у спеку у центральному міському фонтані охолоджуються роми чи діти – вже стало звичним явищем для місцевих мешканців.

На День прапора в Хусті пройде велопробіг

Велосипедисти долатимуть маршрут, протяжністю 10 кілометрів у межах міста та його околицями.

На Хустщині виявлено контрабандні цигарки

Спецпідрозділом “К” У СБУ в Закарпатській області спільно зі співробітниками Державної прикордонної служби України проводяться активні заходи по зупиненню контрабанди.

Нанківчанин убив рідну бабусю

 Без алкоголю не обійшлося

Переходи в нікуди буде виправлено

Хоч пішохідних переходів у місті над Тисою, які ведуть на огорожу, чи впираються у будівлю небагато, однак саме на них краяни найбільше звертають увагу.

Скільки коштує сніданок хустянина?

Як з’ясувалося під час дослідження, більшість (58 відсотків) респондентів надають перевагу бутербродам. Однак їхні складові, як правило, є різними.

Солодка насолода: сезон кавунів у розпалі

На ринках міста над Тисою уже третій тиждень активно торгують кавунами. Наразі вартість соковитих ягід – 8 гривень за кілограм.

Великі зміни: міняємо професію

Як кажуть, кожна професія цікава і корисна по-своєму, тож вирушаємо на пошуки нової роботи.

Стосунки між містом і районом загострюються? Цього разу «яблуком розбрату» стала ділянка поблизу СП ШтЮрМер

Територія на вулиці Карпатської Січі, неподалік колишнього МНВК та СП ШтЮрМер багато років пустувала. Там впродовж тривалого часу було несанкціоноване сміттєзвалище та водойма, яка слугувала розплідником інфекцій.

У вересні Хуст прийматиме представників проекту «Сім чудес України»

Починаючи від 1 червня на сайті http://7chudes.in.ua проходить Інтернет – голосування за сім історичних міст та містечок України.

У пологовому будинку видали вже 50 свідоцтв про народження

Перші свідоцтва про народження в місті над Тисою почали видавати з 16 березня. Відтоді минуло 4 місяці. Якою ж є ситуація зараз?

Планується ввести два додаткові маршрути для міського громадського транспорту

Цими днями до редакції газети «Наш Хуст» звернулася місцева пенсіонерка Ольга Пилип із проханням пояснити, скільки одиниць маршруток обслуговує місто.

Хустське лісогосподарське підприємство оштрафовано за самовільні рубки

Господарським судом Закарпатської області задоволено позовну заяву місцевої прокуратури про стягнення збитків за порушення лісового законодавства на суму майже 87 тис. грн.

Хустські гандболістки посіли четверте місце на фестивалі Youth Festival – 2016

17-23 липня у м. Капошвар (Угорщина) проходив традиційний фестиваль з гандболу, футболу, волейболу та баскетболу Youth Festival – 2016, в якому приймало участь 28 країн-учасниць.

Купуйте свіжий номер газети «Наш Хуст» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!
Передплатний індекс 86645.

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)