До Хуста прибув «Загін самогубців»

13900558_1150481244997753_1000167480_n

До Хуста прибув «Загін самогубців»

Моторошна назва американського фантастичного бойовика, закарбована на листівці,  оздобила цими днями листівки один із ліхтарних стовпів на розі вулиць Корятовича – Карпатської Січі, неподалік костелу святої Анни.

Слід зазначити, що реклама «культурних» заходів на стовпах у місті над Тисою вже давно є не новацією, а традицією. Таким чином сповіщають про свої виступи як акторські трупи, так і циркачі та артисти – гастролери. Звичайно звучить парадоксально, але факт залишається фактом.

13883762_1150481241664420_1462398723_nУтім не «духовним хлібом» єдиним живуть хустяни. Роботодавці також полюбляють сповіщати про вакантні «місця під сонцем» за допомогою елекрооопор. Отже, якщо вам потрібно знайти роботу в Чехії, Росії, Ізраїлі, читайте написи на стовпах. Правда, надійність подібної реклами дуже сумнівна. У цьому, зокрема, переконує Василь Пилип із Хуста, який став жертвою «рабовласника» в Росії, виїхавши на заробітки саме таким чином.

-Я купив кілька газет із оголошеннями, передивився, однак, на жаль, жодне із них мене не зацікавило… А шкода, бо на одній із електроопор… прямо посеред вулиці… я надибав на пропозицію, за яку і вчепився, як потопаючий за соломинку, бо роботодавець обіцяв до трьох тисяч доларів на місяць. Йшлося про внутрішні оздоблювальні роботи у котеджах. Я мав технічну освіту плиточника, тож мені здалося, що це – мій шанс. Уже малював в уяві плани, як повезу рідних кудись на відпочинок, як куплю нову автівку, а дружині – перстень із діамантом, – ділиться згадками чоловік.

Про те, чим закінчилася мандрівка 30-річного мешканця міста над Тисою Росією читайте в одному з наступних номерів газети «Наш Хуст».

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)