Пам’ятник Січовим стрільцям Замковій горі знову осквернили

1

Пам’ятник Січовим стрільцям Замковій горі знову осквернили

Русинський  триколор на монументі Героям Карпатської України, на вказівнику, що на Замковій горі та біля містка через Хустець у районі овочевого ринку вночі із 2 на 3 серпня розмальовано у кольори русинського прапора.

2

Слід зазначити, що це але далеко не перший акт вандалізму в Хусті. Зокрема, зеленою фарбою було облито ряд стел діячам періоду Карпатської України та й сам пам’ятник січовикам уже не раз опинявся під «прицілом» недоброзичливців.

Наразі скоєно черговий акт вандалізму. Однак чи буде хоч цього разу знайдено винних, адже якщо ще безлюдній території узвишшя Замкової гори інцидент міг пройти без свідків, то прямо у середмісті «фарбувальників» навіть уночі хоч хтось мав таки бачити, або принаймні злочин мали зафіксувати камери відеоспостереження.

3

До речі, їхні злочинні дії можна кваліфікувати одразу за двома статтями – 297 (Наруга над могилою), що караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк та 194 («вандалізм», що карається штрафом до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)