Купання «червоного коня»… у хустському фонтані

FireShot Screen Capture #535 - 'Підняли тарифи на комуналку м Хуст - YouTube' - www_youtube_com_watch_v=_W73_JMpBYA&feature=youtu_be

Купання «червоного коня»… у хустському фонтані

Те, що у спеку у центральному міському фонтані охолоджуються роми чи діти – вже стало звичним явищем для місцевих мешканців. Однак дивно, коли дорослий чоловік  у одних плавках приймає водяні процедури серед білого дня прямо на очах у перехожих, у тому числі – малечі .

Невже незнайомець настільки перегрівся, що не тямив, що робить? Чи просто захотілося екстриму? Або просто він надає перевагу не плаванню у природних водоймах, чи басейнах, а релаксації перед багатолюдним натовпом?

Як би там не було, а подібні процедури є небезпечними для здоров’я, а теоретично – ще й загрожують штрафом. Правда, де-факто «водолаза» ніхто не притягнув до адмінвідповідальності…

Відео «купання» оприлюднив у одній із соцмереж користувач Ігор Мажор, зауваживши у коментарі, що комінальні послуги подорожчали. Тож видно, дехто з краян таким чином економить на міській водопровідній воді.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)