Перший етап облаштування Хустеця на фінішній прямій

2

Перший етап облаштування Хустеця на фінішній прямій

Роботи над берегоукріпленням підрядна організація не припиняла навіть взимку. Наразі біля парку відпочинку ошатні перила та кам’яні береги. Залишилося зайнятися руслом річки. На ньому, до речі, будуть каскади, а сама течія заглиблюватиметься.

-Зараз у стадії розробки проектно-кошторисна документація на другу чергу. Вона охопить ділянку від вулиці франка до залізниці (на іншій частині Хустеця дамба вже є). Тобто, у межах міста найменша водяна артерія буде оточена надійними «мурами». Також працюємо над тим, аби вода не мала специфічного запаху. Тобто, річку хочемо повернути до життя. Другий етап триватиме також близько року, – каже газеті «Наш Хуст» перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько.

Наразі мерія бореться й із каналізаційними стоками, які відводяться у Хустець, на стічні труби ставляться заглушки.

-Під час проведення першого етапу у нас виникали і несподіванки. Скажімо, підпорна стінка біля колишнього ресторану «Нарцис» несподівано завалилася. Тож довелося її заново зводити, а до проекту вносити корегування. Проектно-кошторисна документація другої черги становитиме приблизно 550 тисяч гривень, – наголошує пан Іван. – Тож зараз робимо останні штрихи і готуємось до початку наступного етапу, де на нас, між іншим, також чекає чимала робота. А це – й боротьба з «лівими» каналізаційними колекторами, і зведення підпор, і монтаж турнікетів.

Слід зазначити, що нещодавно під час прес-конференції Хустський міський голова Володимир Кащук зауважив, що Хустець у місті буде таким, яким був за Чехословацького уряду, тобто, чистим, гарним, ошатним. Правда, для цього потрібно й самим мешканцям Хуста бути більш свідомими і не перетворювати водяну артерію на контейнер для сміття.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)