Іван Попович побував у Хусті

13769466_1050815588342075_418729987981950708_n

Іван Попович побував у Хусті

Цими днями до міста над Тисою завітав народний артист України Іван Попович. Поїздка була робочою, однак… без музики не обійшлося.

«Золотий голос Карпат» зустрівся з маленькими хустськими зірочками, братами Мартіном та Михайлом Колчарами. Естрадний співак прослухав у виконанні хлопців кілька пісень і вони разом виконали відому «Василину».

Слід зазначити, що і Мартін, і Михайло є учнями Хустської школи мистецтв, грають на трубі. Крім того, Михайло є учасником зразкового дитячого фольклорного гурту «Цімборики» під керівництвом Наталії Шимші, а Мартін виступає як соліст один.

Зустріччю з Іваном Поповичем хлопці вражені і кажуть, що їм дуже поталанило отримати від артиста цінні рекомендації, зокрема, щодо вокальної практики.

-Він радив брати участь у різних конкурсах, фестивалях, багато працювати над собою, сміливо долати випробування, які трапляються на шляху до успіху, виявляти наполегливість та займатися музикою й далі, – розповідають газеті «Наш Хуст» Мартін та Михайло Колчарі.

Тож натхненні розмовою з артистом хлопці завзято запевняють, що з «Отаманом Карпат» ще не раз зустрінуться… правда, на сцені.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)