У Хусті пройшло солодко-холодне свято із запахом дитинства

1

У Хусті пройшло солодко-холодне свято із запахом дитинства

У суботу, 23 липня, на Майдані Незалежності пройшло яскраве і видовищне свято морозива. Малечу дотепними жартами та цікавими конкурсами розважали постійні ведучі, веселі клоуни Дядя Яша і КВАкуша із творчого об‘єднання «ЙО». Крім того, артисти театру-студії «Чіга-Біга» з Нижнього Селища надавали безкоштовні майстер-класи в циркового мистецтва. Отже, дітлахи мали  змогу і потренуватись ходити на ходунках, і спробувати жонглювальні здібності, і взяти участь у різних забавах.

-Добре, що в нашому місті проводяться дитячі свята. Під час канікул подібні розваги є просто незамінними, адже малеча має змогу поспілкуватися з однолітками, весело провести час, – зазначила пані Сніжана з Сокирниці. – Мої діти вже два тижні чекали на свято.

2

-Захід відбувся завдяки сприянню Степана Деркача. Для того, аби подарувати краянам яскравих барв, а дітей порадувати улюбленою літньою «стравою»,  проводимо його в Хусті щороку, – розповів для газети «Наш Хуст» один із організаторів Юрій Рівіс. – Звичайно ж, родзинкою дійства  є безкоштовне морозиво, яким можуть поласувати всі охочі.

3

До речі, під час «солодкого свята» діти могли також отримати на пам’ять повітряну кульку, сфотографуватися з казковими персонажами та просто отримати масу позитивних вражень.

4

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)