Операція «Чотири колеса», або Черговий «олень»

138197

Операція «Чотири колеса», або Черговий «олень»

Здається, навіть громадським активістам уже набридло боротися з дорожніми «оленями», яких не можна врозумити ні громадським осудом, ні оприлюдненням світлин покинутих напризволяще  транспортних засобів через соцмережі, ні наклейками «Я паркуюсь як олень».

Самовільні стоянки на тротуарах – у Хусті не рідкість. Тим більше, коли хочеться «прорватися» у центральну частину міста. Правда про пішоходів та про правила дорожнього руху водії, які придбали посвідчення на право керування автомобілем та безпосередньо чотириколісний засіб для пересування, але не набули практичних знань, думати не звикли. Їхня висока «мораль» полягає виключно в тому, аби добре було саме їм.

До речі, далеко непоодинокими є й випадки, коли власники «залізних коней» залишають автівки прямо посеред пішохідних переходів. Шкода, що «оленів» ніхто не притягає до адмінвідповідальності, не виявляє факти прортиправного паркування, не складає протоколів… Адже завдяки водіям-порушникам можна було б поповнити міську казну чималими надходженнями, а додаткові кошти використати на ремонт доріг.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)