Освітяни Хустщини протягом найближчих днів отримають відпускні

osv

Освітяни Хустщини протягом найближчих днів отримають відпускні

Цими днями до редакції газети «Наш Хуст» звернулася група освітян з наріканнями на несвоєчасну виплату їм відпускних. Вчителі скаржилися на те, що педагоги, які перебувають у відпустці з 15 червня отримали гроші, а ті, які з 1 липня – ні. Аби розібратися в ситуації, ми звернулися за роз’ясненнями до голови Хустської РДА Назарія Павлія.

-Дійсно така проблема є. Справа в тому, що наразі проходить об’єднання відділів освіти та молоді і спорту, тому розрахункові операції проводитися не можуть. Чи знав відділ освіти раніше про реорганізацію? Так. Утім наперед виплатити гроші вчителям ніхто не міг, оскільки існує система помісячної розбивки виплат. Тому так вийшло, що одні педагоги змогли отримати усі виплати своєчасно, а інші – досі чекають на гроші. Йдеться про суму приблизно 10 мільйонів гривень. Наразі над тим, аби прискорити процес об’єднання і здійснити фінансові операції працює ціла група людей. Попередньо до п’ятниці, освітяни повинні отримати відпускні, – зауважив пан Назарій.

Що ж стосується об’єднання відділів, то воно відбувається у зв’язку з реорганізацією, оскільки з 1 травня набула чинності  нова редакція закону про державну службу.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)