У Хусті відбулася поштова спартакіада

P1130784

Цими днями у місті над Тисою відбулася XIII обласна галузева спартакіада працівників Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Захід відбувся за підтримки обласної ради ФСТ «Спартак».

Спартакіаду відкрив голова оргкомітету, голова обласної профорганізації Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Гецко, а суддівську колегію очолив суддя Національної категорії, майстер спорту Михайло Кемінь.

Отож пошивки змагалися із різних видів спорту і показували справді непогані здобутки.

Як інформує obolok.com.ua, серед легкоатлетів (жінки віком до 35 років) найкраще виступили  Тетяна Німців (Закарпатська дирекція) та  – Наталія Биба (ЦПЗ №3 м. Іршава, у категорії 35+)

Між чоловіками  віком до 35 років кращим був Василь Катрич (ЦПЗ №1 м. Мукачево), а в категорії понад 35 років – Михайло Сак (Іршава).

У армспорті переможцями стали: у ваговій категорії до 70 кг – Віктор Вишневський (Закарпатська дирекція), до 90 кг – Микола Папарига (ЦПЗ №2 м. Хуст), понад 90 кг – Василь Царь (Іршава). У гирьовому спорті кращими були: у категорії до 70 кг – Василь Катрич (Мукачево), до 90 кг – Михайло Сак (Іршава), понад 90 кг – Василь Віщак (Мукачево).

У настільному тенісі переможцями стали Лариса Мамчур та Юрій Федачка (Закарпатська дирекція), в шашках – Наталія Карабиньош та Юрій Ількович (Хуст), в дартсі – Василь Масяк (Мукачево).

Командну перемогу в легкоатлетичному кросі і настільному тенісі здобули спортсмени Закарпатської дирекції, а гирьовому спорті – мукачівці, в армспорті – спортсмени Іршави, в шашках – Хуста.

За підсумками загальнокомандного заліку перше місце завоювали спортсмени ЦПЗ №1 м. Мукачево (начальник Тетяна Гардубей, голова профкому Тамара Добош). На наступних місцях – спортсмени ЦПЗ №3 м. Іршава, Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта», ЦПЗ №2 м. Хуст. Команди-призери нагороджені кубками і почесними грамотами, а учасники-призери в окремих видах – медалями та дипломами. Нагороди вручили голова обласної профорганізації Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Гецко та заступник директора дирекції Віола Тотар.

Переможці спартакіади в окремих видах захищатимуть честь Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на Всеукраїнській спартакіаді зв’язківців.