Як у Європі. Хуст стає містом велосипедистів

1

Як у Європі. Хуст стає містом велосипедистів

Віднедавна у місті над Тисою почали з’являтися нові ошатні велопаркінги. Зокрема, уже більше року два такі встановлено у самому середмісті. А цими днями металеві паркопристрої  для роверів  оздобили і парк відпочинку.

-Встановлюю паркінги для того, аби краяни зрозуміли зручність екологічно чистого транспорту. Разом з ГО «Велооб’єднання» пропагуємо здоровий спосіб життя, адже пересуватися велосипедом у міських умовах і швидше, і дешевше, ніж автомобілем. Крім того, катання на двоколісному «залізному коні» і здорове, і приємне.  Багато людей у місті досі не мали де залишити велосипед, зіштовхувалися з незручностями, прив’язували ровери до дерев і нерідко їх від них просто цупили. Такого немає в жодній із країн світу. Тому я переконаний, що хустяни мають мати своєрідний велогараж. Мій проект, між іншим, екологічно-соціальний і цілковито безкоштовний для мешканців міста. Головне, аби парковки були в рекреаційних зонах та біля адмінбудівель, – розповідає для газети «Наш Хуст» Роман Павлик, який власне і є автором ідеї, а нині займається розміщенням паркінгів.

2

Загалом, зі слів Романа, у місті планується встановити близько двох десятків велосипедних паркінгів. Вони розташовуватимуться і на Майдані Незалежності (неподалік «Пабліка»), і на вулиці Карпатської Січі, і в оновленому парку.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)