Автомобілісти блокують можливість вільного пересування інших видів чотириколісного транспорту

13689860_595677893947111_1033906716_n

Автомобілісти блокують можливість вільного пересування інших видів чотириколісного транспорту

Про дорожніх оленів міста над Тисою вже писано-переписано, утім ситуація кращою все одно не стає. Цими днями черговий паркувальник «пришвартувався» біля ТЦ «Епіцентр» так, що жінка з візочком для дитини не могла пройти  тротуаром. Вона й звернулася до газети «Наш Хуст» із проханням оприлюднити світлину горе-водія.

На жаль, подібних випадків у Хусті чимало. Вулиця Карпатської України із дня на день рясніє різними моделями автівок… припаркованих на тротуарах. До речі, згідно з правилами дорожнього руху, стоянка авто на тротуарах дозволяється тільки в тому випадку, якщо для проходу пішоходів залишається вільний простір не менше двох метрів. Але в Хусті таких широких  тротуарів немає, та й автовласники давно ігнорують цей пункт ПДР.

Загалом наші краяни – люди креативні. Окремі умудряються зробити собі стоянку на зелених зонах та на пішохідних переходах. А чому б і ні, коли їх ніхто не штрафує! Хоча теоретично існує відповідальність за подібне порушення, яка полягає у сплаті штрафу, розміром 255-680 грн., або притягненні до громадських робіт строком від 30 до 40 годин. Однак, як показує практика, перш за все потрібно звертатися до свідомості людей, бо система адмінстягнень по-закарпатськи  не спрацьовує через те, що крім волонтерів із «оленями» ніхто не бореться.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)