Територію біля СП «ШтЮрМер» облагороджують. Котловану більше не буде

2

Територію біля СП «ШтЮрМер» облагороджують. Котловану більше не буде

Водойми, що була протягом багатьох років розплідником інфекцій майже у центрі Хуста, більше не буде. Наразі на об’єкті працює підрядна організація. Утім містом інтенсивно ширяться чутки, що ж насправді зводитиметься на місці «озера бактерій».

-Котлован простояв більше 10 років. Ця місцина була дійсно «сміттєвою плямою» у очах краян. Наразі через аукціон землю продано. Там буде зводитись торговельний центр, у якому перший-другий поверхи будуть комерційними (офіси,  магазини), а третій-четвертий – житловими, – розповів для газети «Наш Хуст» керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош.

Крім того, ще одна багатоповерхівка незабаром будуватиметься на вулиці Жайворонковій.

-Це будуть 1,2-кімнатні соціальні квартири. Забудовник серйозний. Ми перші в області реалізовуємо подібний проект. Між іншим, ставимо підрядчикам умову про благоустрій території. У місті має бути чисто і гарно! – заявив пан Василь.

До речі, мерія Хуста й надалі планує працювати над залученням інвесторів і стосується це як житлових будинків, так і підприємств, які можуть бути додатковим джерелом поповнення бюджету та забезпечити населення додатковими робочими місцями.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)