У Закарпатті туристів найбільше цікавить Долина нарцисів, сакури та вино

14

У Закарпатті туристів найбільше цікавить Долина нарцисів, сакури та вино

Як повідомляє управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, нещодавно серед відвідувачів нашого краю  було проведено опитування щодо того,  їх найбільше приваблює туристів у нашій області. Як виявилося, найбільшим попитом серед гостей користується Долина нарцисів у Кірешах поблизу Хуста. Також візитери люблять милуватися цвітінням сакур.

«На запитання про тематику фестивалів, які відвідують найчастіше туристи на території Закарпаття 45,8% опитаних висловилися на користь винних фестивалів, 13,4% відвідували або знають про сакура-фест. Разом із тим, коли говорять про Закарпаття, то основними природними явищами, які є перевагою нашого туристичного краю, туристи та фахівці в туризмі називають Долину нарцисів в Хусті та цвітіння сакур в Ужгороді (47,5% та 33,5% відповідно).
І ще одна особливість: коли говорять про послуги, з якими асоціюється Закарпатська область, 44,7% туристів згадують про термальні води, 30,7% – про санаторії та мінеральну воду, 16,2% – про чани», – йдеться у повідомленні.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)