Хустяни найбільше серед закарпатців не довіряють поліції

94227B4B-EC9A-4EF2-9544-F568360DEBCC_w987_r1_s

Хустяни найбільше серед закарпатців не довіряють поліції

Нещодавно студенти відділення соціології та соціальної роботи УжНУ провели дослідження, під час якого виявляли ставлення місцевих мешканців п’ятьох населених пунктів Закарпаття до роботи поліції.

Під час опитування визначався рівень довіри до поліції, ефективність роботи за різними напрямками та рівень довіри до різних соціальних інституцій в Україні. Слід зазначити, що результати дослідження були відомі ще кілька місяців тому, однак оприлюднили їх тільки зараз, – повідомляє uzhgorod.net.

Дмитро Афанасьєв, куратор дослідження, старший викладач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ, повідомив, що дослідження проводилося у смт Дубове, Воловці, Хусті, Мукачеві та Ужгороді.

«Не можу сказати що вибірка є репрезентативною по всій області, але вона є репрезентативною для кожного окремого населеного пункту. У Дубовому, Воловці та Хусті опитування стосувалися переатестованих працівників поліції», – зауважив Афанасьєв.

Саме у Дубовому та Воловці, за словами соціологів, поліції довіряють найбільше. Тут пункт «цілком довіряю» вибрало 35,3% та 25% респондентів відповідно. Найбільше не довіряють поліції жителі Хуста, де за цей пункт віддали свої голоси тільки 18% опитаних.

У Мукачеві та Ужгороді увага респондентів зосереджувалася більше на новоствореній патрульній поліції. Тут більше половини респондентів засвідчили факт, що в тій чи іншій мірі довіряють патрульній поліції.

«Стосовно патрульної поліції, то в Ужгороді і Мукачеві людям найбільше кидається в очі робота патрульних на автошляхах, оперативна дія служби 102, охорона громадського порядку в цілому у цих населених пунктах», – повідомив Афанасьєв.

Варто також зазначити, що в усіх містах, де проводилося опитування, рівень довіри до поліції підвищився серед представників молодого покоління відносно інших вікових груп та серед чоловіків відносно жінок.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)