Засмічені узбережжя річок стають усе більш небезпечними

1

Засмічені узбережжя річок стають усе більш небезпечними

Улітку узбережжя річок рясніють відпочивальниками. Краяни рятуються від спеки біля водойм. Це логічно й нормально. Однак далеко не кожен із тих, хто любить проводити дозвілля на лоні природи робить це цивілізовано.

Якщо весною береги Ріки та Тиси в Хусті прибрані, і то завдяки волонтерам та самій воді, яка під час повноводдя відносить весь непотріб за межі міста, то протягом липня-серпня на береги стають схожими на стихійне сміттєзвалище. Чого там тільки немає: і памперсів, і пачок із-під цигарок, і  недопалків, і залишків їжі, і паперу, і одноразового посуду. Та найгірше, що вздовж водойм з’являється усе більше битого скла, на яке необачно може наступити будь-хто, у  тому числі – діти.

2

На жаль, контейнери для побутових відходів, встановлені активістами торік, теж кудись зникли. Тож дехто зі «сміттярів» виправдовується, що подіти рештки життєдіяльності немає куди. Утім власний непотріб не обов’язково залишати на місці відпочинку, усе сміття можна відвезти додому. Правда, таким чином, як не прикро, поступають одиниці.

У той же час за засміченням узбереж немає ніякого контролю з боку екологічних служб,  тож краяни спокійнісінько смітять, наражаючи на небезпеку інших.

mediakhust.net

 

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)