Хустська міська рада виграла суд щодо БТІ

310320102_2_644x461_tehpasport-bt-fotografii

Хустська міська рада виграла суд щодо БТІ

Питання бюро технічної інвентаризації, яке піднімалося на одній із сесій Хустської міської ради й надалі залишається відкритим.

Справа в тому, що під час одного із засідань депутати проголосували за створення комунального підприємства, яке фактично повинне виконувати ті ж функції, що й раніше державне БТІ, оскільки на території України вже немає державних бюро технічної інвентаризації і існуюча в Хусті фірма вже давно потребувала реорганізації.

Відтак на наступне зібрання до сесійної зали завітав чи не весь колектив БТІ, вимагаючи скасувати рішення.

Представникам бюро було запропоновано залишити на засіданні делегата, який повинен був представляти інтереси  підприємства.

Відтак почалася жвава дискусія, під час якої міський голова зазначив, що колектив БТІ працюватиме у новоствореній фірмі і запропонував працівникам самим винести на розгляд депутатів три кандидатури на посаду начальника.

Утім усе закінчилося тим, що бюро технічної інвентаризації написало позовну заяву до суду з вимогою скасувати рішення міської ради. Однак нещодавно мерія виграла процес.

Тому наразі Володимир Кащук запропонував депутатам під час одного з наступних засідань приступити до розгляду кандидатур на посаду керманича БТІ.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)