Освітяни Хустщини взяли участь у марші-протесті проти підвищення комунальних тарифів

13620955_606069836234587_5837190900149037659_n

Освітяни Хустщини взяли участь у марші-протесті проти підвищення комунальних тарифів

6 липня 2016 року у м.Київ відбувся Всеукраїнський марш протесту проти необґрунтованої політики Уряду щодо зарплати та вартості комунальних послуг.
В акції взяли участь понад 30 тисяч осіб з усіх регіонів України, які вимагали від влади «припинити експерименти над своїм народом і забезпечити українцям гідне життя». Учасниками акції були і освітяни Хустського району.

Як повідомила голова РК профспілки  працівників освіти Хустського району Анжеліка Фетько. спілчани тримали в руках гасла «Нові тарифи вбивають», «Ні тарифному негативу», «Спочатку європейські зарплати, потім європейські тарифи».
Основними вимогами учасників акції протесту були:
– встановити мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово- комунальні послуги до належного підвищення розмірів доходів громадян;
– негайно переглянути встановлені Урядом ціни на природний газ для населення, забезпечивши визначення їх на економічно обґрунтованому рівні;
– підвищити не пізніше, ніж до 1 жовтня 2016 р. (до початку опалювального сезону) розміри мінімальної заробітної плати та мінімальної пенсії до рівня фактичного прожиткового мінімуму.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)