Чеське містечко нарешті отримає «друге дихання»

2

Чеське містечко нарешті отримає «друге дихання»

Наразі йдеться лише про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний реконструкцію частини покрівлі на  будинку №23 на вулиці Карпатської України. Однак уже за кільки тижнів розпочнеться й безпосередньо ремонт.

-Ця споруда є найбільш аварійною з усього чеського кварталу. Вона справді у вкрай занедбаному стані. Крім того, там живе багато пенсіонерів, які не мають із чого облаштовувати фасад будівлі, – зазначив для газети «Наш Хуст» Хустський міський голова Володимир Кащук.

Слід зазначити, що питання про приведення до належного вигляду історичної частини міста давно стоїть на порядку денному у мерії. Утім знайти кошти для реконструкції доволі складно. Торік допомогти обіцяли чехи, однак поки що проект не вдалося реалізувати.

До речі, загальна кошторисна вартість лише перекриття одного будинку складає 1 мільйон 448 тисяч гривень. Схема проведення ремонту буде така: 50 відсотків вартості мікропроекту відшкодовує ПРООН, 45 – кошти з міського бюджету і тільки 5 відтоків витрат – за рахунок самих мешканців.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)