На засіданні Хустського міськвиконкому говорили про літнє оздоровлення дітей

1

На засіданні Хустського міськвиконкому говорили про літнє оздоровлення дітей

Із року в рік влітку піднімається питання поїздок обдарованих учнів у табори відпочинку. У цьому році юні хустяни мають більше можливостей весело і цікаво провести час у оздоровницях. Передусім це стосується обдарованих учнів та переможців конкурсів і олімпіад всеукраїнського та міжнародного рівнів, а їх цьогоріч у Хусті істотно побільшало.

Але перш за все міський голова Володимир Кащук закликав начальників управлінь освіти та культури мудро підходити до питання оздоровлення.

-Усі діти рівні. Незалежно від того, у яких сім’ях вони народилися і незалежно від того, у якій школі навчаються. Більше того, не хочу чути з боку мешканців міста нарікання на те, що син чи дочка якогось службовця їде у табір, а малюк із бідної чи багатодітної родини не може поїхати, – зазначив для газети «Наш Хуст» пан Володимир.

Виконувачка обов’язки начальника управління культури, молоді і спорту Мирослава Пойда доповіла, що відповідно до програми на оздоровлення, управлінням на сьогодні вже профінансовано 28 путівок на суму 96 040 гривень у туристично-оздоровчий комплекс «Едельвейс» (Івано-Франківська область), де діти проведуть 14 днів.

-Оскільки у цьому році наші юні таланти завоювали дуже багато призових місць на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, виникла потреба у придбанні ще 31 путівки на суму 98 660 гривень, – заявила пані Мирослава.

Її пропозицію члени міськвиконкому підтримали одноголосно. До ж стосується освіти, то цьогоріч перемог у хустських школярів також було більше, ніж торік.

Зі слів же начальника управління освіти, релігій та у справах національностей Василя Мочарника, охопити літнім відпочинком більшу кількість учнів у цьому році можливості немає, та в той же час на оздоровчу кампанію було виділено 695 тисяч гривень, з яких 417 тисяч – кошти місцевого бюджету, а 277,7 тисяч – залучені. Крім того, закуплено 30 путівок для переможців обласних та всеукраїнських етапів предметних олімпіад у табори Івано-Франківської області.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)