Чи матимуть мешканці Хустщини нові робочі місця

vakansiya

Чи  матимуть мешканці Хустщини нові робочі місця

Чи є якась альтернатива у плані створення нових робочих місць сільському населенню? Чи є інвестори, які планують у нашому краї відкривати підприємства, заводи?

– Відповідаючи на це запитання, слід взагалі з’ясувати як держава може завадити безробіттю? Як на мене, то цій темі варто присвятити окрему розмову. Але якщо коротко, то, на моє переконання, роль держави, у нашому випадку адміністрації, – створювати суспільні блага, а не робочі місця, – зазначив голова Хустської РДА Назарій Павлій. – Наприклад, побудована на правильному місці дорога допомагає бізнесу створити тисячі робочих місць, кожне з яких приносить користь: у віддаленому селі будують завод, з іншого села стає вигідним вивозити врожай яблук, мешканці третього села отримують можливість регулярно їздити до міста на роботу. Не кажучи вже про придорожні кафе, автозаправки та автосервіси. Саме в такий спосіб дійсно знижується безробіття і саме в такий спосіб маємо працювати ми.

 Що ж стосується інвесторів, які бажають прийти до нашого району, то я прихильник того, що спочатку слід зробити, а потім говорити, а не навпаки – ще ніхто і ніде не поставив жодного підпису, не кажучи вже про якісь угоди і будівництва, а все місто знає, що у нас уже майже запущено виробництво. Це смішно. Так робити не слід. Це відлякує того ж інвестора, який і сам не певен чи хоче у нас щось будувати, але всі навколо його уже вітають із «успішним бізнесом». Таких, хто приходить, знайомиться, цікавиться, придивляється, оглядає ті чи інші місця у нас багато. І зустрічей було проведено немало, але поки тривають тільки перемовини і через це, конкретизувати нічого не буду. При цьому хочеться згадати і про наш менталітет. Люди, які в силу своїх можливостей мають, що запропонувати і продати інвестору, озвучують такі суми та цифри, що нічого окрім сміху та коментарів тих же інвесторів на кшталт: «у центрі Парижу дешевше» – це не викликає.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)